خانه مد و زیبای آرایش لوازم آرایشی چگونه لوازم آرایشی سمی خریداری نکنیم

چگونه لوازم آرایشی سمی خریداری نکنیم

5 دقیقه خوانده شده
0
0
193

استفاده از محصولات کمتر:
از آنجا که در مجلات مد تبلیغ می شود مجبور به استفاده از هر محصول آرایش هستید که تاکنون تولید شده، سعی کنید از آنهایی استفاده کنید که واقعا نیاز دارید محصولات آرایشی را محدود کنید. به جای محصولات آرایش با داروهای خانگی این کار را بکنید که هم ارزان تر، و هم سالم تر هستند.

 

رتبه محصولات :
در انتخاب محصولات دقت کنید، بسیاری از مواد شیمیایی و مواد سمی در محصولات آرایش هستند که سالم و ناسالم بودن آنها رتبه بندی شده است . از محصولاتی استفاده کنید که مواد سمی حداقلی دارند.

 

مواد تشکیل دهنده:
قبل از خرید محصولات آرایش، به فهرست مواد تشکیل دهنده که بر روی آن چاپ شده است نگاه کنید. سعی کنید محصولاتی بخرید که مواد تشکیل دهنده مانند: لوریل سدیم یا سولفات لورات، پارابنها,تری اتانول آمین کمتری داشته باشد.

 

اجتناب از رایحه:
بسیاری از محصولات آرایش کلمه “رایحه” در فهرست خوددارند اگر چه این فقط یک کلمه است، این یک کلمه در واقع می تواند شامل صدها مواد شیمیایی باشد.تولید کنندگان ماسکها را نیز از مواد شیمایایی مضر درست میکنند

 

نادیده گرفتن ادعاهای محصول:
در حالی که بسیاری از محصولات آرایش ممکن است ادعا کنند که مواد تشکیل دهنده محصولات آنها خیلی سالم است در بسیاری از کشورها، بسیاری از مواد شیمیایی مورد استفاده در محصولات آرایش به عنوان طبیعی طبقه بندی شده، بنابراین ممکن است یک محصول بسیار سمی باشد ولی ادعا کنند که طبیعی و از مواد آلی است.

منبع: hidoctor

بارگذاری بیشتر در لوازم آرایشی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

چگونه می توان بوی عطر را ماندگار کنیم

شاید برای شما هم پیش میاد که صبح به هنگام خروج از خانه عطر می زنید و انتظار دارید تا پایان…