خانه اقتصاد کسب و کار چگونه شغلی پردرآمد بدون تحصیلات داشته باشم

چگونه شغلی پردرآمد بدون تحصیلات داشته باشم

1 دقیقه خوانده شده
0
0
151

شغل های ذکر شده تعدادی از شغل هایی هستند در حالی که نیاز به مدرک تحصیلی برای آن ها نیست٫ بالا ترین حقوق را دارند.

خبرنگاری

میانگین حقوق : ۴۹٫۱۱۷ دلار. در حالی که امروزه بیشتر نویسندگان دارای مدرک تحصیلی هستند٫ می توان در این بازار کار٫ بدون مدرک موفق شد. فقط نیاز به قلم روان و داستان خوب است. مقاله نویس مجله تایمز کیتلین موران٫ دارای مدرک رسمی تحصیلات نبود و در سن ۱۶ سالگی شروع به نوشتن برای مجله موسیقی کرد و برنده چندین جوایز نویسندگی شد.

امنیت نظامی

میانگین حقوق : ۵۵٫۶۸۷ دلار. این شغل بیشتر به هوش ترساندن و آمادگی جسمی بستگی دارد و به آموزش هایی که در نیروهای مسلح دیده می شود.

اداره کننده مواد زائد خطرناک

میانگین حقوق : ۵۸٫۱۲۷ دلار . کارخانه های مخصوصی٫ فرآورده های جانبی که از بیمارستان ها تا کارخانه های تولید ماده ضد آفت ایجاد می شود را پاکسازی می کنند. به این دلیل که در این شغل باید ظرافت و دقت زیادی به کار ببرند حقوق آن بالا است.

مدیریت منابع انسانی

میانگین حقوق : ۶۱٫۲۸۵ دلار. شاید باشکوه ترین شغل در محیط کاری و دفاتر نباشد ولی مدیریت منابع انسانی پرکاربرد ترین کار می تواند باشد. باید دقت کنند که همه کار های دفتر به راحتی انجام شود٫ تمام کارمندان به موقع حقوق دریافت کنند و راضی باشند.

کنترل ترافیک هوایی

میانگین حقوق : ۶۴٫۹۸۳ دلار . کنترل ترافیک هوایی بین المللی دوره های آموزشی برای افراد علاقه مند برگذار می کند که حداقل ۵ ماه تا ۱۱ ماه طول می کشد.

کارگر نفت فلات قاره-پلات فورم

میانگین حقوق: ۷۸٫۰۸۳ دلار. کار کردن در دکل می تواند شغل بسیار خطرناک و طولانی می باشد. شیفت کار ۱۲ ساعت است و ماه ها در دکل باید بمانند.

سوداگر٫ بازرگان

میانگین حقوق : ۸۳٫۹۸۵ دلار . تعداد زیادی از بازرگان ها بعد از اتمام مدرسه مشغول به کار شده اند. نیاز به ذهن ریاضی و روابط عمومی بالا و استعداد در خوب صحبت کردن بیشتر از مدرک است.

معدن کار

میانگین حقوق : ۸۹٫۱۴۶ دلار . همانند کار در دکل نفتی این شغل نیز ماه ها طول می کشد. بیشتر صنعت این شغل در کشور های مختلف است و اگر فردی علاقه داشته باشد٫ باید توان و شرایط زندگی کردن در کشور های دیگر را داشته باشد.

معامله گر سهام

میانگین حقوق : ۹۴٫۲۴۱ دلار.تا آن جایی که اگر فروشنده(معامله گر) خوبی باشید می توانید در سهام شغلی که نیاز به مدرک نداشته باشد پیدا کنید.

گردآوری : چاره کار
منبع : سیمرغ

بارگذاری بیشتر در کسب و کار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

چگونه میتوان مکان کسب و کار خود را در گوگل ثبت کنیم

برای افزودن مکان کسب و کار به سایت نقشه گوگل دو روش اصلی وجود دارد. قبل از توضیح این دو رو…