خانه خانه داری حیوانات خانگی چگونه میتوان یک حیوان خانگی انتخاب کنیم

چگونه میتوان یک حیوان خانگی انتخاب کنیم

3 دقیقه خوانده شده
0
1
302

آیا شما یک خانه بزرگتر خرید کرده اید و میخواهید در آن یک حیوان خانگی داشته باشید و یا اینکه شما یک نوجوان هستید و پدر و مادر خود را متقاعد کردیده اید برای خرید یک حیوان خانگی.در هر صورت انتخاب حیوان خانگی میتواند یک تصمیم دشوار باشد.ما در چاره کار کمی آن را برای شما آسانتر کرده ایم.

قدم اول برای انتخاب حیوان خانگی :

در مورد اینکه چرا می خواهید یک حیوان خانگی داشته باشید فکر کنید.آیا به دلیل تنهای هست ؟ آیا به دلیل دوست داشتن حیوانات هست ؟ و یا دلایل دیگر ؟ می خواهیم مطمین شویم شما یک حیوان را به دلایل اشتباه نمی خواهید.

قدم دوم :

درباره اینکه چه حیوانی رو انتخاب کنید فکر کرده اید .حیوان مورد علاقه شما چیست؟ آیا شما به پرنده ها علاقه دارید ؟ پس طوطی عروس هلندی ممکن هست حیوان خانگی مناسبی برای شما باشد.آیا شما از گربه ها خوشتان می آید ؟ آیا حیوانی رو میخواهید که مراقبت کمتری نیاز داشته باشه ؟

قدم سوم :

قبل از گرفتن حیوان خانگی حتما تست آلرژی به حیوانات خانگی را بدهید.این خیلی بده که بعد از خرید یک حیوان تازه متوجه داشتن آلرژی شوید.

قدم چهارم :

تصمیمات خودتان را در نظر بگیرید.سخت ترین قسمت انتخاب حیوان خانگی و خرید آن هست.اگر شما می خواهید یه ماهی، خزنده و یا دو زیست بگیرید بهترین مکان خرید از فروشگاه و یا مادر آن هست. البته شما می توانید به صورت انلاین هم خرید کنید.اما قطعا بهترین ایده نیست.اما اگر می خواهید یک سگ و یا گربه داشته باشید بهتر هست از پناهگاه حیوانات آن را تحویل بگیرد.حداقل با این کار زندگی آنها را نجات داده اید.

قدم پنجم:

تبریک!از دوست جدیدتون لذت ببرید.شما تصمیم مهمی گرفته اید و زندگی یک حیوان رو به دست گرفته اید.امیدوار هستم که به بهترین شکل ممکن از آن مراقبت کنید. و یادتان باشد . همه حق زندگی دارند.انسان،طبیعت،حیوان

نکته ها :

  • اگر شما سگ و یا گربه گرفته اید. از عقیم شدن آن اطمینان حاصل کنید. مگر اینکه بخواهید نژاد آن را افزایش بدهید.
  • اگر شما گربه و یا سگ گرفته اید.تاریخ های واکسن آنها را حتما به یاد داشته باشید.

هشدارها :

  • اگر شما حیوانی را از پناهگاه آوردید حتما در مورد پیشینه آن تحقیق کنید. رفتار آن با کودکان به چه صورت هست. صاحبان قبلی آن را مورد خوشونت قراردادند.

منبع:www.wikihow.com

بارگذاری بیشتر در حیوانات خانگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

چگونه پر کنی کاسکو را درمان کنیم

پرکنی یک نوع بیماری شایع در طوطی سانان مخصوصا کاسکوها و کاکادوها محسوب می شود. برای اطلاعا…